افزودن کسب‌وکار
دسته‌بندی کسب‌وکارها
دسته‌بندی محصولات

آمبولانس خصوصی پارس امداد کیان

۵ / ۴.۷
(۱۴ رای)

آمبولانس

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
وبسایت
افزودن نظر
افزودن تصویر
ونک ولیعصر جردن الهیه
امروز تا ۲۳:۵۹
شنبه
همه ساعات
یک‌شنبه
همه ساعات
دوشنبه
همه ساعات
سه‌شنبه
همه ساعات
چهارشنبه
همه ساعات
پنج‌شنبه
همه ساعات
جمعه
همه ساعات
آدرس اینستاگرام را وارد کنید.
آدرس تلگرام را وارد کنید.
شرکت آمبولانس خصوصی پارس امدادیکی از بزرگترین مجموعه های آمبولانس خصوصی در ایران میباشد که بابکارگیری از نیروهای متخصص وبروزترین امکانات در زمینه اورژانس خصوصی مشغول فعالیت میباشد .پارس امداد با دارا بودن زیرساختهای لازم بصورت شبانه روزی خدمات ترانسفر بیماران را در تهران وسطح کشور به انجام میرساند .یکی از مهمترین مشکلاتی که برای همراهان بیماران حین تماس تلفنی است دسترسی آسان وسریع در رسیدن آمبولانس خصوصی درخواستی میباشد . این شرکت برای سهولت وآرامش بیمارن خود یک شماره چهاررقمی کشوری 1694 که در سرتاسرایران قابل شماره گیری میباشد را در اختیار هم وطنان عزیز قرارداده است .و طی تماس یک آدرس یکبارمصرف برای عزیزان ارسال میشود که مستقیم میتوانند موقعیت آمبولانس خصوصی را ببیند . لازم بذکر است کلیه خدمات ترانسفر بیمار توسط آمبولانسهای ICU ؛ CCU، NICU ، PICU ،درمجمعه خدمات این شرکت می باشد.این شرکت استقرار آمبولانس درسطح شهر تهران در شمال ،جنوب،شرق ،غرب دسترسی خدمت رسانی به بیماران را آسان تر نموده است. مجموعه ای از خدمات این شرکت قرارداد با شرکتهای بزرگی از جمله :نفت ستاره خلیج فارس،مخابرات ایران،کیسون،سیناژن و....... می باشد ،بدیهی است تمدید مکرر این قراردادها نشانه کیفیت وخدمات این مرکز آمبولانس خصوصی می باشد.
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
نوری
۱۲ دی ۱۴۰۰
بیماری که مهره کمرش آسیب دیده را با آمبولانس به بیمارستان بردن. نکات‌ مثبت: راننده و همراه خوش برخورد بودن، کارشان را هم در مجموع درست انجام دادن. هماهنگی ها راحت و سریع بود. نکته قابل اصلاح: جهت رگ گیری از مریض اقدام کردن و در این کار خیلی حرفه ای نبودن. دست مریض خونی شد و خون زیر پوستش جمع شد و باد کرد. از قبل گفتن که رنج قیمت دارن اما نگفتن که دو نوع آمبولانس دارن و یکی ۱۵۰ هزار از دیگری گرانتر است. ما گمان کردیم تفاوت به خاطر زمان و معطلی است. در مجموع شرکت شان را پیشنهاد میکنم.
۱
۰
بتول طوفان
۱۴ دی ۱۴۰۰
خدمات خیلی خوبی دارن و بسیار سریع خودشون رو رسوندن،پرسنل خوش اخلاق و خوبی هم دارن،ماشین هم تمیز و مرتب بود
۲
۰
امینی
۱۵ دی ۱۴۰۰
بار دوم از این آمبولانس استفاده میکنم و مشکل انتقال اول که بارندگی بود و آمبولانس کثیف بود اصلا نبود و آمبولانس از نظر ظاهری خیلی تمیز بود ولی راننده یه مسیر رو از خیابان اصلی خارج شد که ترافیک رو نداشته باشه و خیلی بدتر و طولانی تر شد که به نظر من حتما باید از امکانات مسیریابی استفاده کنن که جان بیماران به خطر نیافته در کل از شون رضایت دارم و معرفی میکنم. امیدوارم مسولین درمان بیشتر توجه داشته باشن
review-image
۰
۰
لیست بهترین
اعزام فوری آمبولانس در تهران
تگ‌ها
پیشنهاد تگ
اعزام فوری آمبولانس
تهران
اعزام فوری آمبولانس در تهران
اعزام فوری آمبولانس در حکمت
آمبولانس خصوصی پارس امداد کیان