دفتر وکالت و موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا

۵ / ۳.۵
(۵ رای)

موسسه مالی، خدمات مهاجرت و خروج از کشور، وکالت، بانک، موسسه حقوقی، مالی

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن تصویر
خیابان ظفر- خیابان مصدق (نفت) شمالی- خیابان دامغانی- پلاک 38- واحد2
فردا از ۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰
شنبه
۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰
یک‌شنبه
۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰
پنج‌شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
موسسه حقوقی داوری بین المللی صلح صدرا با مدیریت مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با شماره ثبت 39316، خدمات زیر را ارائه می دهد: داوری در قراردادهای تجاری تنظیم کلیه قراردادهای تجاری وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده وکالت در دادگاه‌های انقلاب و تعزیرات حکومتی وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری وکالت در امور اراضی و املاک و کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری وکالت از ایرانیان خارج از کشور در ارتباط با ارث و مصادره اموال
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
تگ‌ها
پیشنهاد تگ
دعاوی کیفری در تهران دعاوی ملکی در تهران دفتر وکالت در تهران مشاور طلاق در تهران مشاوره حقوقی ارث در تهران وکیل در تهران وکیل افترا در تهران وکیل انحصار وراثت در تهران وکیل پایه یک دادگستری در تهران وکیل تغییر سن شناسنامه در تهران وکیل حضانت بچه در تهران وکیل حضانت فرزند در تهران وکیل خانواده در تهران وکیل دعاوی حقوقی در تهران وکیل دعاوی خانوادگی در تهران وکیل دعاوی کیفری در تهران وکیل دعاوی ملکی در تهران وکیل سرقت خودرو در تهران وکیل سرقت گوشی در تهران وکیل سرقت منزل در تهران وکیل طلاق در تهران وکیل عقد نکاح در تهران وکیل مهریه در تهران وکیل مواد مخدر در تهران ازدواج موقت در تهران ثبت رسمی صیغه موقت در تهران دفتر وکالت حقوقی در تهران دفتر وکالت و حقوقی در تهران شعب موسسه اعتباری عسکریه در تهران شعبه موسسه اعتباری عسکریه در تهران صیغه موقت در تهران مشاوره حقوقی در تهران مشاوره وکالت در تهران موسسه اعتباری عسکریه در تهران موسسه حقوقی در تهران موسسه مالی و اعتباری عسکریه در تهران وکالت در تهران وکیل اراضی ملی در تهران وکیل امور حسبی در تهران وکیل امور گمرکی در تهران وکیل امور ملکی در تهران وکیل بانک در تهران وکیل تجاری در تهران وکیل تغییر کاربری اراضی در تهران وکیل جرایم پولی و بانکی و اقتصادی در تهران وکیل جرائم رایانه ای در تهران وکیل جعل در تهران وکیل چک در تهران وکیل حضانت در تهران وکیل حقوقی در تهران وکیل دادسرای ارشاد در تهران وکیل دادسرای جنایی در تهران وکیل دادسرای کارکنان دولت در تهران وکیل زمین شهری در تهران وکیل سرقت در تهران وکیل سر قفلی در تهران وکیل سفته در تهران وکیل شرکت در تهران وکیل شهرداری در تهران وکیل قتل در تهران وکیل کیفری در تهران وکیل کلاهبرداری در تهران وکیل متخصص در تهران وکیل ورشکستگی در تهران
پرطرفدارها
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی صاحبان کسب‌وکار
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن