مربی خصوصی فیتنس بدنسازی تناسب اندام

۵ / ۳
(۴ رای)

ورزش، آموزش های آمادگی جسمانی

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن نظر
افزودن تصویر
افزودن تصویر
آزادی
فردا از ۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
شنبه
۰۸:۰۰ - ۱۸:۰۰
یک‌شنبه
۰۸:۰۰ - ۱۸:۰۰
دوشنبه
۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
پنج‌شنبه
۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
جمعه
۰۹:۰۰ - ۱۸:۰۰
آدرس اینستاگرام را وارد کنید.
آدرس تلگرام را وارد کنید.
در دوران کرونا در خانه ماندن باعث افزایش وزن و عوض شدن شیوه زندگی خانه نشینی باعث استرس و افزایش وزن و چربی بدن شده و بیماری های آینده مثل فشار خون کلسترول بالا کبد چرب وغیره را بوجود می‌آورد در دوران کرونا شرکت در باشگاه های عمومی حتما خطرناک است و میتواند باعث ابتلا به ویروس شود من با حضور در محل شما تمرینات منظم و برنامه تمرینی و در صورت نیاز تغذیه ارائه میدهم و قدم ب قدم شما را در رسیدن ب تناسب اندام و وزن دلخواه همراهی میکنم دیگر وقت آن رسیده که کمی به فکر خود و سلامت بدنتان باشید نعمتی که فقط یکبار به شما اعطا میشود نباید از دست برود. نگران هزینه نباشید ما منعطف هستیم مزایای تمرین با تیم ورزش و تناسب اندام: تمرین با مربی حرفه ای ماسور مجزا حالت ریلکسیشن و فرم دهی سوابق مربی: چند دوره قهرمان کشور مدرک مربیگری همچنان در حال تمرین و در راه قهرمانی سوابق ماسور: دارای مدرک تخصصی و بین المللی از انجمن ماساژ ایران مژده تخفیف ویژه برای مدرسان زبان آلمانی تخفیف ویژه برای مدرسین و معلمین عزیز تخفیف ویژه برای مهندسین عزیز مکانیک جهت ارتباط و کسب اطلاع در واتس آپ منتظر شما هستیم. راه ارتباطی تیم تهران فیتنس
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
بهترین کسب و کارهای مشابه
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی صاحبان کسب‌وکار
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن