وکیل پایه یک دادگستری رویا کرامتی

۵ / ۳
(۴ رای)

وکالت، خدمات مهاجرت و خروج از کشور، مالی، موسسه حقوقی

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
چت
افزودن نظر
افزودن تصویر
خ پیروزی روبرو متروی نبرد طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
تگ‌ها
پیشنهاد تگ
مشاوره حقوقی ارث در تهران وکیل در تهران وکیل افترا در تهران وکیل انحصار وراثت در تهران وکیل پایه یک دادگستری در تهران وکیل تغییر اسم در تهران وکیل تغییر سن شناسنامه در تهران وکیل تغییر نام در تهران وکیل تغییر نام خانوادگی در تهران وکیل حضانت بچه در تهران وکیل حضانت فرزند در تهران وکیل خانواده در تهران وکیل دعاوی حقوقی در تهران وکیل دعاوی خانوادگی در تهران وکیل دعاوی کیفری در تهران وکیل دعاوی ملکی در تهران وکیل سرقت خودرو در تهران وکیل سرقت گوشی در تهران وکیل سرقت منزل در تهران وکیل طلاق در تهران وکیل عقد نکاح در تهران وکیل مهریه در تهران وکیل مواد مخدر در تهران دفتر وکالت حقوقی در تهران دفتر وکالت و حقوقی در تهران مشاور حقوقی در تهران مشاوره حقوقی در تهران مشاوره وکالت در تهران موسسه حقوقی در تهران وکیل اراضی ملی در تهران وکیل اصل و ستاد اجرائی فرمان امام در تهران وکیل امور حسبی در تهران وکیل امور ملکی در تهران وکیل بانک در تهران وکیل تجاری در تهران وکیل تجارت بین المللی در تهران وکیل تغییر کاربری اراضی در تهران وکیل جرایم پولی و بانکی و اقتصادی در تهران وکیل جرائم رایانه ای در تهران وکیل جعل در تهران وکیل چک در تهران وکیل حضانت در تهران وکیل حقوقی در تهران وکیل دادسرای ارشاد در تهران وکیل دادسرای جنایی در تهران وکیل دادسرای کارکنان دولت در تهران وکیل دادسرای نظامی در تهران وکیل زمین شهری در تهران وکیل سرقت در تهران وکیل سر قفلی در تهران وکیل سفته در تهران وکیل شهرداری در تهران وکیل کیفری در تهران وکیل کلاهبرداری در تهران وکیل مالیاتی در تهران وکیل متخصص در تهران وکیل ورشکستگی در تهران
پرطرفدارها
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی صاحبان کسب‌وکار
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن