آمبولانس خصوصی امداد نیکان

۵ / ۴.۴
(۲۴ رای)

کلینیک و درمانگاه، خدمات بهداشت و درمان، آزمایش های پزشکی، آمبولانس

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن تصویر
(فرمانیه-اندرزگو-پاسداران- نیاوران- کامرانیه- اختیاریه- دیباجی-چیذر- اندرزگو- اقدسیه- الهیه- زعفرانیه-ولنجک-قیطریه)منطقه یک فرمانیه خیابان علوی پلاک ۳ واحد ۲ قیطریه خیابان شهید کریمی پلاک ۴۷ واحد۲
امروز تا ۲۳:۳۰
شنبه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
یک‌شنبه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
دوشنبه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
سه‌شنبه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
چهارشنبه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
پنج‌شنبه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
جمعه
۰۰:۰۰ - ۲۳:۳۰
مرکز آمبولانس خصوصی امداد نیکان تنها مرکز داری مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در منطقه یک تهران می باشد و آماده خدمت رسانی به بیماران در سراسر تهران و ایران در تمامی ساعت شبانه روز(۲۴ ساعته) به صورت زمینی و هوایی می باشد.
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی مشتریان
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن