کمیل

۵ / ۳
(۴ رای)

فروشگاه مواد غذایی

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
وبسایت
افزودن نظر
تهران - خیایان ولیعصر - روبروی ورودی پارک
فردا از ۰۹:۰۰ - ۲۲:۳۰
شنبه
۰۴:۳۰ - ۱۰:۰۰
۰۵:۳۰ - ۱۰:۳۰
۰۵:۳۰ - ۱۰:۳۰
۰۹:۰۰ - ۲۲:۳۰
یک‌شنبه
۰۹:۰۰ - ۲۲:۳۰
دوشنبه
۰۸:۰۰ - ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۰۵:۳۰ - ۱۰:۳۰
چهارشنبه
۰۵:۰۰ - ۲۲:۰۰
پنج‌شنبه
۰۵:۰۰ - ۲۲:۰۰
جمعه
۰۰:۰۰ - ۱۰:۳۰
دیوار‌های آجری، نوشته‌های روی دیوار، فنس‌ها و حتی چراغ‌های آهنی شهر، پوشش شهر یا المان‌های همیشگی خیابون‌ها هستن. چیزهایی که هر روز می‌بینیمشون و بهشون عادت کردیم. یه جورایی باهاشون عجین شدیم و این باعث شده تا در فضاهایی که از این المان‌ها بیشتر استفاده می‌شه، راحت‌تر باشیم. در واقع دنبال مکان‌هایی هستیم که ما رو یاد فضای شهری و جزییاتش بندازه. «دان‌تان برگر» جاییه که از این المان‌ها خیلی استفاده کرده و شما رو از شهرتون و حال‌و‌هواش جدا نکرده. این رستوران به برگرهاش معروفه ولی چیزی که دان‌تان رو به پاتوق تبدیل می‌کنه، قهوه‌ها و کوکی‌هاشه. این رستوران نون‌هاش رو هم خودش می‌پزه و بخش نانوایی یا بیکری (bakery) هم داره. خیلی هم زیباست.
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
لیست بهترین
نانوایی در تهران
تگ‌ها
پیشنهاد تگ
بهترین کسب و کارهای مشابه
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی مشتریان
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن