پرشین سیر ایرانیان

۵ / ۳.۵
(۱۹ رای)

آژانس مسافرتی، اقامتگاه، خدمات مهاجرت و خروج از کشور

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن نظر
افزودن تصویر
خیابان خرمشهر . پلاک 218. واحد 2
فردا از ۰۹:۰۰ - ۱۷:۰۰
شنبه
۰۹:۰۰ - ۱۷:۰۰
یک‌شنبه
۰۹:۰۰ - ۱۷:۰۰
دوشنبه
۰۹:۰۰ - ۱۷:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۰۰ - ۱۷:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۰۰ - ۱۷:۰۰
پنج‌شنبه
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
جمعه
تعطیل
آدرس اینستاگرام را وارد کنید.
آدرس تلگرام را وارد کنید.
>>>> اخذ اقامت دائم کانادا <<<< اخذ اقامت دائم کانادا در کمترین زمان ممکن. امکان اخذ ویزای کاری کانادا در 4 ماه.(کار واقعی) امکان شروع به کار و دریافت حقوق از لحظه ورود به خاک کانادا. امکان دریافت ویزا و همراهی همزمان کل اعضا خانواده با متقاضی. دریافت اقامت دائم برای متقاضی و کل اعضا خانواده. اجازه کار برای همسر متقاضی و تحصیل رایگان فرزندان و ... خرید بیزنس های کوچک (Buy Small Business) با خرید بیزنس های کوچک میتوان به اقامت دائم دست یافت. این نوع اقدام کاملا بدون ریسک و بدون محدودیت میباشد. و همچنین اقامت_تحصیل رایگان و بیمه شامل کل اعضای خانواده میشود. برای این نوع مهاجرت نیاز به مدرک زبان نیست و یا محدودیت سنی وجود ندارد.
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
لیست بهترین
هتل در تهران
بهترین کسب و کارهای مشابه
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی صاحبان کسب‌وکار
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن