شرکت نظافتی کیان پاک

۵ / ۳.۷
(۱۸ رای)

خدمات حمل و نقل، خدمات ساختمانی، خدمات نظافتی، خشکشویی، پزشکی، سایر خدمات

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن نظر
افزودن تصویر
وضعیت:‌
آنلاین

شروع قیمت از
۵۰ هزار تومان
خیابان ستارخان نبش کوچه مهدی پلاک3 واحد5
فردا از ۰۰:۰۰ - ۰۰:۰۰
شنبه
۰۷:۰۰ - ۲۱:۰۰
یک‌شنبه
۰۰:۰۰ - ۰۰:۰۰
دوشنبه
۰۰:۰۰ - ۰۰:۰۰
سه‌شنبه
۰۷:۰۰ - ۲۲:۰۰
چهارشنبه
۰۰:۰۰ - ۰۰:۰۰
پنج‌شنبه
۰۰:۰۰ - ۰۰:۰۰
جمعه
۰۰:۰۰ - ۰۰:۰۰
شرکت نظافتی کیان پاک با دارا بودن ۴ شعبه مستقل و فعال در تهران افتخار این را داشته که به مدت ۴سال در تمامی مناطق ۲۲گانه تهران به همشهریان تهرانی خدمت رسانی کند
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
تگ‌ها
پیشنهاد تگ
پرده شویی در تهران شستشوی پرده در تهران متخصص نظافت محل کار در تهران کفساب در تهران شرکت خدمات اسباب کشی در تهران کارگر اسباب کشی در تهران نیروی اسباب کشی در تهران شرکت خدمات نظافتی در تهران مرکز خدمات نظافتی در تهران سمپاشی باغ در تهران سمپاشی بیمارستان در تهران سمپاشی خانه در تهران سمپاشی رستوران در تهران سمپاشی ساس در تهران سمپاشی سوسک در تهران سمپاشی شرکت در تهران سمپاشی گیاه در تهران سمپاشی مارمولک در تهران شرکت سمپاشی در تهران شرکت سمپاشی بیمارستان در تهران شرکت سمپاشی خانه در تهران شرکت سمپاشی رستوران در تهران شرکت سمپاشی ساس در تهران شرکت سمپاشی سوسک در تهران شرکت سمپاشی مارمولک در تهران شرکت سمپاشی موش در تهران اسباب کشی در تهران خشکشویی در تهران سمپاشی سوسک و ساس در تهران سمپاشی منازل و شرکت در تهران سمپاشی موش در تهران شرکت خدماتی در تهران شرکت نظافتی در تهران عفونی در تهران کفسابی در تهران نظافت راه پله در تهران نظافت شرکت در تهران نظافت فضای مشاع در تهران نظافت کار در تهران نظافت کار راه پله در تهران نظافت کار شرکت در تهران نظافت کار فضای ساختمان در تهران نظافت کار منزل در تهران نظافت محل کار در تهران نظافت منزل در تهران نظافت وسایل منزل در تهران
پرطرفدارها
بهترین کسب و کارهای مشابه
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی مشتریان
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن