دکتر مهتاب مرجانی متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح زیبایی زنان

۵ / ۳.۴
(۵ رای)

تصویر برداری پزشکی، مامایی، خدمات بهداشت و درمان، پزشکی

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن نظر
افزودن تصویر
افزودن تصویر
یوسف آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقه 3، واحد 304
فردا از ۱۵:۰۰ - ۱۷:۰۰
شنبه
۱۳:۰۰ - ۱۵:۰۰
یک‌شنبه
۱۵:۰۰ - ۱۷:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ - ۲۳:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ - ۱۵:۰۰
چهارشنبه
۱۵:۰۰ - ۱۷:۰۰
پنج‌شنبه
۱۰:۰۰ - ۱۸:۰۰
جمعه
۱۰:۰۰ - ۱۸:۰۰
آدرس تلگرام را وارد کنید.
دکتر مهتاب مرجانی پزشک و متخصص زنان و زایمان دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران دارای بیش از 15 سال سابقه دارای مدارک تکمیلی هیستروسکوپی، کولپوسکوپي،لاپاراسکوپی عضو انجمن متخصصین زنان، مامایی و نازائی ایران شعارمن برای کارم اهمیت دادن به بیماران بعنوان یک انسان و قضاوت نکردن بیماران است.
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
لیست بهترین
ماما در تهران
تگ‌ها
پیشنهاد تگ
ماما در تهران دکتر متخصص زنان و زایمان در تهران دکتر زیبایی در تهران متخصص زیبایی در تهران متخصص زنان در تهران متخصص زنان زایمان در تهران متخصص زنان و زایمان در تهران دکتر ماما در تهران متخصص مامایی در تهران جراحی زیبایی و ترمیمی زنان در تهران لابیاپلاستی در تهران کلینیک تخصصی زنان و زایمان در تهران بورد تخصصی جراحی زنان در تهران بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان در تهران بورد تخصصی زنان در تهران تخصص زنان و زایمان در تهران جراح پلاستیک و زیبایی در تهران جراح زیبایی در تهران جراح زیبایی سینه در تهران جراح زیبایی شکم در تهران جراح زنان در تهران جراح لاپاروسکوپی در تهران جراحی لاپاروسکوپی در تهران دکتر زایمان در تهران دکتر زنان در تهران دکتر زنان و زایمان در تهران دکتر لاپاراسکوپی در تهران دکتر مامایی در تهران زنان و زایمان در تهران فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی در تهران فلوشیپ زنان و زایمان در تهران فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپاروسکوپی در تهران لاپاروسکوپی در تهران ماموگرافی در تهران متخخص زنان و زایمان در تهران متخصص زایمان در تهران متخصص لاپاراسکوپی در تهران متخصص لاپاروسکوپی در تهران
پرطرفدارها
بهترین کسب و کارهای مشابه
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی مشتریان
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن