پرده نمونه ارمیا

۵ / ۴
(۱۲ رای)

خدمات ساختمانی، خدمات نظافتی، سرویس کار تاسیسات، خشکشویی، خدمات پرده، نصاب

تماس
مسیریابی
ذخیره
اشتراک
افزودن نظر
افزودن تصویر
وضعیت:‌
آنلاین

شروع قیمت از
۵۰ هزار تومان
افزودن تصویر
تهران ابتدای فلسطین شمالی پایین تر زرتشت پ۵۸۸، وشعبه دیگر مولوی خ رییس عبدالهی
آدرس اینستاگرام را وارد کنید.
باسلام اینجانب متخصص در امر طراحی و چیدمان منزل آشنایی کامل با ترکیب رنگها دارای مدرک لیسانس ریاضی و مدارک طراحی ساختمان و تخصص در نصب پرده و دکورهای جدید و حرفه ای هستم ضمنا در جهت شستشو با مواد اعلا و ۴آنزیمه جهت حفظ آهاروشکالت پرده و تنظیم سبک جدید با کادری مجرب و تضمینی و بخار و نصب مجددو جابجایی و تعمیرپرده نیز مهارت دارم.
اطلاعات موجود نادرست و یا دچار مشکلی است؟
گزارش مشکل یا تخلف
پیشنهاد ویرایش
افزودن نظر
بهترین کسب و کارهای مشابه
بهترینو پلتفرم معرفی کسب‌وکارهاست. کسب‌وکارهای محلی می‌توانند راه‌های تماس، آدرس، شبکه‌های اجتماعی، عکس و اطلاعات مهم خود را در بهترینو وارد کنند. کاربران نیز می‌توانند بهترین کسب‌وکار منطقهٔ مورد نظر خود را از میان یک و نیم میلیون کسب‌وکار ثبت‌شده در بهترینو انتخاب کنند.
کسب‌وکارها در دسته‌بندی‌های مختلف کالا و خدمات، بر اساس منطقهٔ جست‌وجوی کاربر روی نقشه نشان داده می‌شوند و مبنای امتیاز آن‌ها، نظرات واقعی مشتریان قبلی آن کسب‌وکار است. هدف بهترینو حمایت از کسب‌وکارهای معتبر محلی در فضای مجازی است. با افزایش تعاملات آنلاین و روند صعودی خرید و فروش اینترنتی، کسب‌وکارهای سنتی برای ادامهٔ فعالیت خود با چالش جدی مواجه شده‌اند. بهترینو مصمم است به مرجع آنلاین معرفی کسب‌وکارهای ایرانی تبدیل شود تا ارتباط مستقیم بین ۳ میلیون کاربر ماهانهٔ بهترینو و کسب‌وکارهای محلی به‌سرعت برقرار شود.
آدرس بهترینو: خیابان حبیب اله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶، ایستگاه نوآوری شریف. ساختمان شرکت ایده کاوان سرآمد سیستم.
ایمیل: info@behtarino.com
دسترسی سریع
نصب اپلیکیشنافزودن رایگان کسب‌وکار
پشتیبانی کاربران
دسترسی مشتریان
پنل مدیریت کسب‌وکار
تبلیغ کسب‌و‌کار در بهترینو
پشتیبانی صاحبان کسب‌و‌کار
با ما همراه باشید
دریافت اپلیکیشن